Wypełnij poniższy formularz (pola „e-mail” i „telefon” są obowiązkowe – resztę możemy omówić telefonicznie). Oddzwonimy, by dopytać o Twoje potrzeby. Następnie otrzymasz propozycję programu szkolenia.

Możesz też wysłać zapytanie (i numer telefonu) na kontakt@trener.biz.pl.

  Nazwa Twojej firmy

  Imię i nazwisko

  Email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Tematyka planowanego szkolenia (np. „komunikacja w zespole i rozwiązywanie konfliktow”)

  Dokładny lub przybliżony termin szkolenia (np. „druga połowa marca”)

  Kim są uczestnicy: na jakich stanowiskach pracują, w jakich działach? Jak duże mają doświadczenie zawodowe? Czy większość uczestników należy do jednej kategorii wiekowej (np. pokolenie Y lub 50+), albo w grupie mocno dominują przedstawiciele jednej płci?

  Ile osób liczy grupa (możesz podać przybliżoną liczbę)

  Opisz swoje oczekiwania wobec szkolenia: jakie cele chcesz zrealizować, jakie problemy rozwiązać, jakie zagadnienia omówi, czego nauczyć, jakie zachowania zmienić lub co wdrożyć po szkoleniu?

  Opisz skrótowo poziom doświadczenia i wiedzy uczestników w tematyce szkolenia: np. czy byli już z tego szkoleni (kiedy?, co głównie pamiętają z tego szkolenia i czego już nie powinniśmy powtarzać by nie marnować czasu), od jak dawna i jak często mają styczność z tematyka szkolenia (np. na co dzień od 5 lat zajmują się tym tematem, albo jest to dla nich nowość).

  Czy w zespole uczestników, albo w firmie występują jakieś konflikty, problemy o których powinniśmy wiedzieć projektując program szkolenia?

  Wszelkie inne Twoje uwagi i sugestie.