Nasze programy dotyczące przywództwa i zarządzania w organizacji adresujemy do menedżerów, liderów zespołów, przedsiębiorców i członków zarządów. Specjalizujemy się w miękkich zagadnieniach związanych z kierowaniem ludźmi. Nasze szkolenia menedżerskie dotyczą budowania zespołów, stylów i form przywództwa, rozwoju kompetencji związanych z zarządzaniem projektami, zmianami czy konfliktami. Prowadzimy też warsztaty dotyczące motywowania, delegowania i konfliktów. Szczególnie często pracujemy dla menedżerów sprzedaży (sami osobiście mamy takie doświadczenia) oraz liderów i mistrzów w firmach produkcyjnych (z uwagi na naszą znajomość specyfiki kierowania zespołami produkcyjnymi). Oprócz szkoleń własnego autorstwa oferujemy też gry symulacyjne i narzędzia szkoleniowe na licencji Training Projects

Nasze szkolenia menedżerskie prowadzą trenerzy z wieloletnią osobistą praktyką na stanowisku menedżera w uznanych, renomowanych przedsiębiorstwach.

Powyższa lista ma jedynie charakter przykładowy. Wszystkie nasze warsztaty projektujemy dopiero po przeprowadzeniu badania potrzeb szkoleniowych. Zapraszamy do kontaktu – chętnie przygotujemy program „krojony na miarę”.